Sposób na czystą i funkcjonalną łazienkę

Najpiękniejsza łazienka to ta, która lśni czystością. Kompletując meble i sprzęty do niej, zdecydujmy się na takie, które są łatwe w pielęgnacji. W ten sposób ułatwimy sobie życie i zyskamy godne pozazdroszczenia wnętrze.

Miski bezkołnierzowe – nowa jakość w naszych domach

Chyba niewiele osób mogłoby z czystym sumieniem powiedzieć, że jednym z ich ulubionych zajęć jest mycie łazienki. To najczęściej żmudna i niewdzięczna praca, która daje krótkotrwałe efekty. Szklana kabina prysznicowa wygląda nienagannie tylko wówczas, gdy po każdej kąpieli starannie ją umyjemy. Wannę również musimy regularnie myć, aby zachwycała nas nieskazitelną bielą. Największym wyzwaniem jest jednak mycie miski wc, w której zakamarkach odkładają się zanieczyszczenia i brud, a także mnożą bakterie. W takich sytuacjach pomagają jedynie silne detergenty, które mogą być szkodliwe dla naszego zdrowia. Ten odwieczny problem nareszcie został rozwiązany – na rynku furorę robi miska bezkołnierzowa, która jest pozbawiona tych wszystkich zakamarków, jakie znajdziemy w klasycznych modelach.

Czysto i bezpiecznie

Największą zaletą miski bezkołnierzowej jest jej łatwe czyszczenie. Gładka powierzchnia, bez załamań, w których mogą zalegać stare, trudne do usunięcia zanieczyszczenia, to ogromny atut tego modelu. Nowoczesny design tego rodzaju misek, to kolejny powód, dla którego warto rozważyć montaż jednej z nich w naszej łazience. Rozmiarami nie odbiegają znacząco od misek tradycyjnych, więc są odpowiednie do każdej wielkości toalety. Miska bezkołnierzowa bez typowego obrzeża zyskała także na prezencji i jak żadna inna pasuje do nowoczesnych łazienek. Toalety bezkołnierzowe to także korzyść i oszczędność dla naszych kieszeni. Zostały bowiem tak pomyślane i zaprojektowane, aby zużywały o wiele mniej wody niż te tradycyjne. Takie rozwiązanie powinno się spodobać każdemu, komu na sercu leży dbałość o środowisko naturalne. Biorąc pod uwagę te cechy, wszystko wskazuje na to, że miski bezkołnierzowe szybko wyprą z rynku stare modele i opanują nasze łazienki.