Prysznic na miarę

Branie kąpieli pod prysznicem może być jedną z najprzyjemniejszych chwil w ciągu dnia. Natrysk – i wszystkie jego elementy – musi być jednak zamontowany zgodnie ze sztuką, aby działał bez zarzutu.

Pełen atrakcji zestaw natryskowy

Zamontowanie baterii prysznicowej wymaga użycia wielu akcesoriów, z których wiele pozostaje ukrytych w ścianie. Mimo że ich nie widać, pełnią bardzo ważną funkcję i decydują o naszym komforcie podczas kąpieli. W skład zestawu, dzięki któremu możemy brać codzienną odświeżającą kąpiel, wchodzi między innymi głowica. Od niej zależy, jak długo nasz prysznic będzie działał bez awarii i usterek, a także komfort kąpieli. Głowica decyduje o tym, jak silny strumień wody możemy uzyskać, a jednocześnie dzięki niej możemy wodę oszczędzać. Dlatego postarajmy się o to, aby głowica była produktem dobrej jakości, bo to jest gwarancją jej żywotności i szczelności. Zestaw natryskowy prócz standardowych akcesoriów, jak wąż czy słuchawka, może też mieć dodatkowe. Kąpiel z pewnością umilą nam akcesoria do masażu, dzięki którym pod prysznicem zakosztujemy jeszcze większego relaksu i odprężenia.

Poczuj się jak w SPA

Nowoczesny zestaw prysznicowy spełni wymagania i oczekiwania najbardziej wybrednych klientów. Komfort kąpieli uzależniony jest między innymi od rodzaju słuchawki. Możemy zdecydować się na tradycyjną lub deszczownicę, która daje obfitszy strumień wody. Niektóre z modeli pozwalają ustawić różne tryby – oprócz wrażenia kąpieli w tropikalnym deszczu możemy sobie zaserwować jeszcze inne atrakcje. Słuchawka z hydromasażem to urządzenie rodem z ośrodków SPA. Nie musimy jednak nigdzie jechać, aby skorzystać z jej zalet, wystarczy, że zdecydujemy się na zestaw natryskowy, w którym będzie słuchawka wyposażona w te udogodnienia. Gdy potrzebujemy ochłody, uzyskamy ją dzięki funkcji zwanej mgiełka wodna. Zakup kompletu akcesoriów do wyposażenia kabiny prysznicowej to gwarancja tego, że każdy element będzie pasował do pozostałych, dzięki czemu nasza praca przebiegnie sprawnie i bezproblemowo.